Котедж У Олега

Пропонуємо відпочинок на озері в селі Дийда, Берегівського району. Село Дідово (укр. Дийда, рус. – Дедово) знаходиться на Закарпатті, на відстані 3 км від самого міста Берегово. Колись давно на цьому місці був пісчаний кар’єр. Коли кар’єр закрили, на його місці з’явилося велике озеро в Дідові. Це місце стало улюбленим місцем відпочинку не тільки для берегівчан. Сюди зараз з’їздяться люди для відпочинку навіть з сусідніх областей. Саме тут розташувалася зона відпочинку «Бумеранг». Пропонуємо Вам зупинитись в нашому котеджі «У Олега» який обладнаний всім не обхідним для комфортного відпочинку.

ПРОЖИВАННЯ
До Ваших послуг розкішний чотирикімнатний котедж на 12 чоловік. Інтер’єр котеджу поєднанує темне дерево з теплими тонами текстилю, шкірою та камінним залом, що дарує відчуття стилю та затишку. До Ваших послуг затишні кімнати з ортопедичними матрацами, шафа для одягу. Ванна кімната з санвузлом. Кондиціонери в кожній кімнаті. Кухня зі всім необхідним для приготування їжі. WIFI. Стоянка для авто. На подвір’ї мангал, гойдалка, тераса.
Безумовно, улюбленим місцем котеджу, що збиратиме увечері всіх Гостей, стане камінний зал, що створений для комфортного відпочинку на м’якому дивані перед телеекраном.
Є можливість взяти в оренду VIP сектор на озері в Дідово.