Відпочинок

У вас є бажання дуже добре оздоровитися і відпочити? Пропонуємо Вам відпочинок на вищому рівні відпочинок в Закарпатті і в Карпатах недорого! Наш готель працює в цілорічному режимі, відпочинок взимку і влітку в Закарпатті (Карпатах) тільки у нас.

Садиба ВЕРОНІКА розміщується в місті Берегово, при центральній дорозі не далеко від басейну з термальними водами. У цій унікальній зоні Карпат, з дуже чистим повітрям, неповторно красивими гірськими ландшафтами, абсолютно недорого, зможете відпочити в Берегово Закарпаття (Карпати), поправити власне здоров’я і забрати з собою море прекрасних вражень і фото.
Ви зможете ознайомитись із традиціями цього краю і кухнею, скоштувати смачні як традиційні страви, так і страви місцевої угорської та закарпатської смачної кухні. Скуштуйте традиційний гуляш, бограч, левеш, боб-левеш, голяшку, торгоне, лечо, кіртеш колач, лангош та інші.

Термальні води Берегово
У Береговому міститься відомий термальний басейн, до якого можна приїхати по міцне карпатське здоров’я хоч влітку, хоч морозної зими.
Води Берегового — кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієві високої мінералізації. Навіть взимку підземні джерела не охолоджуються. Через особливості хімічного складу вони каламутні, і з їх допомогою лікують серцево-судинні хвороби, артрит, варикоз, остеохондроз. Такий спосіб набуття здоров’я можна порекомендувати людям після важких і не дуже травм кісток та м’язів. Термальні басейни Берегового стануть у нагоді, якщо треба підлікувати нервову систему. Через високу мінералізацію та температуру перебувати у басейні більше 2 годин не можна — шкідливо для серця.
Лікувальною водою наповненні басейни просто неба. Найбільший з них міститься неподалік від центральної частини міста, на території бази “Закарпаття”. Басейн наповнюється з півторакілометрового гейзера. Початкова температура води, яка видобувається зі скважини, — 50 градусів Цельсія. В басейні вона охолоджується до 30 градусів. Оскільки температура води не залежить від пори року, то лікуватися в Береговому можна в будь-який сезон.

Процедура оплачується погодинно, для дітей та дорослих діють різні тарифи. Для туристів, які живуть у готелі при базі “Закарпаття”, діє спеціальний тариф. Поряд з великим басейном є два маленькі, вода в них ще гарячіша, а взимку їх накривають, створюючи ефект “турецької бані”. Ще один термальний басейн — в оздоровчому комплексі “Жайворонок”. Басейн критий і умови тут кращі за ті, що пропонує “Закарпаття”. Окрім термальних басейнів туристи можуть насолодитись сауною, джакузі, соляною кімнатою. “Жайворок” — більш комфортне місце оздоровлення, але й більш дороге. У вартість квитка входить не тільки термальний басейн, але й фінська лазня.